Set 10.Sınıf Matematik Akıllı Defter

TL0.00

5.0 ortalama, 3 yoruma dayalı

Ürün Kodu: SETR4X9978

Üreticiler: Cevap Anahtarım

Bu Ürün İçin Stok Seviyesi: 100

Program bizim tarafımızca upload edilmiştir. Set matematik akıllı defteri Matematik ders bölümüne aittir. Program yeni müfredata uygun şekildedir. Her sorunun cevabı çözümlüdür. Soruların cevapları her sorunun yanındaki soru işaretindedir. Soru işaretine tıkladıktan sonra o sorunun çözümlü cevaplarını görebilirsiniz. Programı bütün dijital ortamlarda kullanılabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılır ?

İstediğiniz ürünün siparişini veriniz, daha sonra sitedeki bulunan reklamlara tıklayın ve whatsapp hattımıza, sipariş numaranızı gönderiniz. Ekibimiz reklama tıkladığınızı onaylayıp, programı mail adresinize 3-24 saat içerisinde gönderecektir.

Programı Nasıl İndirebilirim ?

Programınız reklam onayından kısa süre sonra programı dijital dosyalarınızın içinden indirebilirsiniz.

Programı Nasıl Kurabilirim ?

Programı bir rar dosyasında indirmiş olacaksınız.Programı rar'dan çıkarın ve kurulum adımlarını uygulayın.

Anahtar Kodunu Nasıl Kullanabilirim ?

Anahtar kodunu programı kurduktan sonra programa ilk giriş için sizden programa ait anahtar kodunu isteyecektir. Ekibimiz size anahtar kodunu verecektir.Programa anahtar kodunu girdikten sonra erişim sağlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Programın Bana Ne Gibi Faydaları Olabilir ?

Programı kullanarak her sorunun çözümlü cevabını görebilirsiniz.Hocanız akıllı tahtada soruları çözerken soruya katkıda bulunmanız hocanızı memnun edecek ve hocanız performansınızı bunu göze alarak girecektir.Performans ödevi olarak veren hocalarınız ise ödevdeki her soruyu çok iyi şekilde çözdüğünüzü görecek ve performans ödevinizi yüksek girecektir.Daha ne duruyorsun ?

Whatsapp


Müşteri Yorumları

Gerçekten mükemmel

Cok tesekkurler bulabilecegimin en iyisiydi sonuna kadar hak ediyorsunuz.

Egemen Şahin :: 08 Nov 2017, 00:08

Başarılar

Gerçekten çok güzel bir program başarılarınızın devamını dilerim.

İsimsiz :: 05 Nov 2017, 15:11

Çalışıyor

Sınıfta kullandığımız defterin aynısı ve cevapları içinde bilgisayardan kullanarak cevapları görebiliyorum iyi ki almışım çok iyi.

Sinan :: 16 Oct 2017, 22:09

Bir yorum yazın