Murat Yayınları 11.Sınıf Biyoloji Öğrencim Defteri

TL0.00

5.0 ortalama, 1 yoruma dayalı

Ürün Kodu: MUR93SGL39

Üreticiler: Cevap Anahtarım

Bu Ürün İçin Stok Seviyesi: 1110

Z-Kitabı Nasıl İndirip Kullanabilirim ?

 

- z-Kitablarımız kütüphanelerimizin içerisinde bulunmaktadır. z-Kitablarınızı sizlere sadece bir şart ile iletiyoruz. Şartımız ise sitemizdeki görünen reklamlara tıklamanızdır. Reklamlara tıkladıktan sonra aşağıdaki "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklamanız sonrasında z-Kitabınızı ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

 

z-Kitabı Telefona İndirmek ?

 

- Z-Kitablara erişime telefonlardan ulaşmak artık çok daha kolay, mobil uygulamalarımızı indirerek Z-Kitablarımıza ücretsiz şekilde erişebilirsiniz.

 

Z-Kitabı Bilgisayara İndirmek ?

 

- Sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak Bilgisayar Kütüphanenizi bizden alarak z-Kitablara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

 

Anahtar Kodunu Almak ?

 

- Tabiki anahtar kodlarınızı da biz iletiyoruz. "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak anahtar kodlarınızı ücretsiz alabilirsiniz.

 

Kütüphaneleri İndirmek ?

 

- Ders ders olarak bulunan kütüphanelerinizi sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak kütüphanelerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Neden Reklamlara Tıklıyoruz?

 

- Bu soruyu kendinize sorabilirsiniz, endişelenmeyin, sitemizdeki reklamlar Dünyanın en büyük reklam şirketi olan "google adsense" güvencesiyle yayınlanmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. 

 

İstediğiniz Ürün Yok mu?

 

- Hiç endişe etmeyin, sitemizde istediğiniz z-Kitap vs. olmayabilir(sürekli ekleniyor), ancak kesinlikle elimizde mevcut olarak bulunmaktadır, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak ürünlerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

Whatsapp


Müşteri Yorumları

Murat Yayınları 11.Sınıf Biyoloji Öğrencim Defteri

Murat Yayınları 11.Sınıf Biyoloji Öğrencim Defteri

İsimsiz :: 18 Oct 2020, 00:28

Bir yorum yazın